About

Alya İskele Sistemleri ,

Sektöründeki faaliyetine 2006 yılında başlamış olup üretimini yaptığı sistemlerin satış ve kiralamasını yaparak ticari faaliyetini devam ettirmektedir.

Alya İskele, “Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle, sunmuş olduğu ürün ve hizmet çeşitliliği sayesinde müşterilerine işin her aşamasında esnek, hızlı ve ekonomik çözümler sunarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı ilke edinmiştir.

Yüksek üretim kapasitesi, geniş ürün stoğu, sistem çeşitliliği ve tecrübeli teknik kadrosu tarafından yapılan doğru ve ekonomik proje çözümleri ile satış ve kiralama yapan Alya İskele, müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır.

Hizmet sağladığı inşaat sektöründeki çalışma koşullarının zorluğu ve iş kazası risklerinin yüksek olması nedeniyle, iş güvenliği ve insan sağlığına verilmesi gereken önem konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince Alya İskele ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir.

Alya İskele, ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne, ihtiyaçlar doğrultusunda, en güvenli, en pratik ve en donanımlı ürünlerle destek sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenlikli Cephe İskelesi

H tipi iskele stoğumuzla sektörde ki öncü kuruluşlar arasındayız TSE belgeli ürünlerimizle alım-satım kiralama ve üretim yapmaktayız

Endüstriyel Tip Flanşlı İskele

Kalitesi ispatlanmış tüm belgelere sahip TSE standartlarına uygun malzememiz ile iskele tedariği sağlamaktayız.

Kurum Söküm Hizmetleri

Her biri MYK lı kadromuzla projenize ek kurulum uygunluk raporlu kısa terminle montaj-demontaj uygulaması yapmaktayız.